- pjuractive 2skin ANTI-CHAFING GEL -Wzmacnia powierzchnię skóry tworząc oddychającą, trwałą warstwę ochronną, która zapobiega otarciom i powstawaniu pęcherzy bez zatykania porów!
Zapewnia ochronę przed otarciami między dwoma powierzchniami
skóry oraz między skórą a odzieżą.
- ultra długotrwały efekt, odporny wodę i pot
- dermatologicznie przetestowany i zatwierdzony
- nie zawiera żadnych szkodliwych dla skóry emulgatorów Warstwa ochronna może być wzmocniona przez kilkukrotne zastosowanie 2skin.


• Trwała, niewidzialna powłoka ochronna
• Ultra-trwała ochrona, nie blokuje porów
• Pozwala oddychać skórze, odporny na wodę i pot


Stworzony zgodnie ze stgandardami jakości pjur SkinTec

Rekomendowany przez Jana Fordeno i Sabrinę Mockenhaupt

Zamów!

- Jak działa 2skin -- Redukuje obcieranie i odparzenia -


Zastosuj pjuractive 2skin by zabezpieczyć wrażliwe strefy przed treningiem i zawodami. Od momentu gdy produkt jest zaaplikowany na skórę, tworzy niewidzialną warstwę ochronną wzmacniającą powierzchnię komórkową skóry i rozkłada nacisk na większą powierzchnię.
To pomaga ochronić Twoją skórę I zabiezpiecza przed obtarciami I odparzeniami jeszcze zanim powstaną. pjuractive 2skin jest odporny na wodę i pot oraz w odróżnieniu od kremów i sztyftów o podobnym zastosowaniu pozwala skórze oddychać! Aplikacja pjuractive 2skin w kilku warstwach pozwala na poprawę jego właściwości ochronnych. W pełni bezpieczny dla odzieży sportowej i pianek neoprenowych!

Rekomendowany przez Jana Fordeno i Sabrinę Mockenhaupt

Zamów!“w przeszłości często miewałem problemy z obtarciami i pęcherzami. Dzięki 2skin już nie mam tych problemóv, nawet podczas długich sesji pływania w piance czy po niekończących się kilometrach biegania lub jazdy na rowerze”

Jan Frodeno - Sportowiec roku 2015 w Niemczech / Zdobywca nagrody Lureus Award / Mistrz olimpijski 2008 / Mistrz Europy IRONMAN 2015 / Mistrz Swlata IRONMAN 70.3 2015 / Dwukrotny Swlata Mistrz IRONMAN w latach 2015 oraz 2016

Zobacz więcej filmów pjuractive tutaj

Wideo!

- pjuractive BODY AFTERSHAVE Spray -Chroni wszystkie partie ciała przed podrażnieniami i zaczerwienieniami Do delikatnej i łagodzącej pielęgnacji skóry po (codziennym) goleniu. Spray nie szczypie, łagodzi podrażnione partie skóry dzięki zawartości prowitaminy B5 i pielęgnuje skórę dzięki dodatkowi aloesu. Przy regularnym goleniu skóra we wszystkich partiach ciała staje się wrażliwa, mogą pojawić się podrażnienia i krostki. Przetestowany dermatologicznie, bezzapachowy, odpowiedni do wszystkich partii ciała.


• Wolne od alkoholi oraz aromatów
• Zapobiega obtarciom skóry i zaczerwienieniom
• Testowany dermatologicznie


Aplikacja: nanieś bezpośrednio na podrażnione rejony ciała po goleniu i pozwól skórze wchłonąć produkt. Może być stosowany na duże regiony ciała i nie musi być równomiernie rozprowadzony. Odpowiedni dla wszystkich partii ciała

Rekomendowany przez Jana Fordeno i Sabrinę Mockenhaupt

Zamów!“Bieganie to moja wielka pasja. Było dla mnie jednak rzadkością wrócić z treningu bez pęcherzy na stopach i obtarć na klatce piersiowej. Odkąd używam 2skin to już nie problem. Nie blokuje porów i wystarcza nawet na najdłuższe trasy. Nie zmywa się nawet podczas deszczu czy jak intensywnie się pocę. Jestem dumna ze współpracy z pjuractive i mogę z powagą zarekomendować ten produkt każdemu!”

Sabrina Mockenhaupt - 42-krotna Mistrzyni Niemiec / 2-krotna Mistrzyni Europy

Zobacz więcej filmów pjuractive tutaj

Wideo!

- Video -

Rekomendowany przez Jana Fordeno i Sabrinę Mockenhaupt

Zamów!